PRODUKTY

Microfiber Wash

Nanolex Microfiber Wash jest produktem specjalnie zaprojektowanym do prania mikrofibr oraz akcesoriów takich jak pady, aplikatory bawełniane i piankowe. Dzięki swojej unikalnej formule rozpuszcza wypełniacze, silikony oraz substancje oleiste zawarte w  pastach polerskich, dresingach, quick detailerach itd. Przez wysoki stopień skoncentrowania substancji aktywnych jest bardzo wydajny, na 10kg mikrofibr wystarczy dodać do prania jedynie 50ml produktu! Microfiber Wash posiada także właściwości zmiękczające włókna.Temperaturę prania należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta mikrofibr! Aby w pełni zachować właściwości pranych materiałów, zalecamy sortowanie ich  według danego rodzaju tzn. nie mieszać podczas jednego prania mikrofibr używanych do wycierania past oraz do osuszania auta. Zazwyczaj na 1 pranie zużywamy ok. 25ml produktu.
Wydajność produktu: 50ml/ 10kg mikrofibr (średnio 25ml na pranie)

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 50ml- 20zł / 750ml- 55zł/ 5l- 255zł / 10l- 425zł

Mikrofibra do aplikacji powłok Nanolex

Mikrofibra do aplikacji powłok Nanolex- jest przeznaczona do aplikacji powłok SiShield, Si3D, Si3D HD, Si3D BC oraz Si3D Matte.
Kolor: Biały
Rozmiar: 11,5x 9,5cm

Cena : 20zł (10 sztuk)

Mikrofibra Nanolex

Mikrofibra Nanolex- to wyśmienicie rozprowadzająca mikrofibra do rozcierania powłok i innych produktów z lakieru czy szyb. Została wyprodukowana bez krawędzi, dzięki czemu jest bezpieczna dla nawet bardzo delikatnego lakieru. Brzegi nie są szyte nićmi. Logo jest w pełni bezpieczne - zostało wprasowane wewnątrz mikrofibry.
Wymiary: 40x40cm
Waga: 250gr/m2

Dotkniesz i nie oddasz :)

Cena : 30zł

Ręcznik do osuszania auta Nanolex

Nanolex ręcznik do osuszania auta- został stworzony z najlepszej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki nowatorskiemu ułożeniu włokien zapewnia  niesamowitą chłonność wody oraz najwyższą ochronę przed mikro- zarysowaniami lakieru. W odróżnieniu od ręczników typu “Fluffy” ma znacznie krótsze włosie, które wytwarza mniejsze napięcie powierzchniowe, dzięki czemu produkt z niesamowitą łatwością prześlizguje się po powierzchni. Zachowuje bardzo wysokie właściwości chłonne przez bardzo długi czas. Ultra- miękkie krawędzie minimalizują ryzyko porysowania powierzchni. Po każdym użyciu zalecamy płukanie ręcznika wodą, lub pranie w pralce wraz z specjalnym preparatem (np. Nanolex Microfiber Wash), aby cieszyć się najlepszymi właściwościami mikrofibry przez jak najdłuższy czas.
Wymiary: 90x60cm
Waga: 585gr/m2

Dotkniesz i nie oddasz :)

Cena : 119zł

Si3D Bloczek do aplikacji

Si3D Bloczek do aplikacji- bloczek przeznaczony do aplikacji powłok Nanolex, w pełni dopasowany do mikrofibr.
Wymiary: 9x4x2,5cm

Cena : 13zł

Ultra pluszowa mikrofibra

Ultra pluszowa, bezkrawędziowa mikrofibra do pielęgnacji najdelikatniejszych lakierów i powierzchni.

40x40cm

600gr/m2

Cena : 40 zł