PRODUKTY

EX

Nanolex EX  to wolnoparujący preparat odtłuszczający w formie płynnej aplikowany przy pomocy  atomizera, który usuwa oleje, wypełniacze pochodzące z past polerskich, tłuste ślady i inne cząsteczki przed aplikacją zabezpieczeń. Jest bardzo neutralny dla każdej powierzchni. Musi być używany przed aplikacją powłok Nanolex na lakier, szyby, plastiki i inne podłoże. Zalecamy używać ten produkt także przed aplikacją prostych zabezpieczeń takich jak np. HybridWax, SiFinish, NanoOne itd.

Nanolex EX gwarantuje perfekcyjne przygotowanie powierzchni do aplikacji powłok.

 

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 750ml- 89zł / 5l- 345zł

 

Final Finish

Nanolex Final Finish to zaawansowany technologicznie spray, który usuwa kurz, odciski palców, osady oraz pozostałości po wodzie, a także nie pozostawia smugi. Preparat jest w pełni bezpieczny dla powłok.
Nanolex Final Finish został stworzony do użytku na lakierze, felgach, szybach i elementach z tworzywa sztucznego. Poleca się korzystać z Nanolex Final Finish bezpośrednio po myciu, bądź między myciami, by utrzymać idealny wygląd. Dodaje połysku. Posiada neutralna pH. Nie zawiera silikonu.
Nanolex Final Finish jest zalecany do pielęgnacji powłok Nanolex.
Jest bardzo łatwy i przyjemny w użytkowaniu, a przy tym bardzo ekonomiczny (wystarczy niewielka ilość produktu).
Należy nie stosować preparatu na rozgrzaną powierzchnię, w słońcu i nie doprowadzać go do zaschnięcia!

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 100ml- 35zł / 200ml- 80zł / 750ml- 120zł / 5l- 689zł

Przycisk

Hybrid Wax

Nanolex Hybrid Wax jest woskiem hybrydowym z mieszanki 3 naturalnych wosków (m. in. carnauby) oraz wyrafinowanego polimeru. Wyróżnia się łatwością aplikacji oraz nadaniem głębi koloru. Posiada drobne właściwości maskujące.

Zużycie na auto: ok 5gr

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 150gr- 265zł

Nano One

Nanolex Nano One to zaawansowana powłoka na bazie wody, wykonana w procesie nanotechnologii, która oczyszcza, zabezpiecza i odmładza lakier Twojego samochodu. Nanolex Nano One jest kremową mieszaniną w nano-skali substancji ściernych i wosku. Nanolex Nano One odświeża wyblakłe powierzchnie lakierowane i usuwa drobne rysy, a także pozostawia bardzo cienką warstwę ochronną hybrydowego wosku, która łączy się z powierzchnią. To wszystko w jednym kroku!
Końcowym rezultatem zastosowania Nanolex Nano One jest mocno zwiększony połysk lakieru oraz właściwości hydrofobowe. Kolejną zaletą jest dużo łatwiejsze i szybsze mycie. Dzięki Nanolex Nano One możemy cieszyć się pięknym autem przy minimalnym nakładzie pracy.
Trwałość: do 3 500km/ do 3 miesięcy (przy prawidłowej aplikacji i pielęgnacji)
Czas całkowitego wiązania: 4 godziny

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 100ml- 80zł / 200ml- 120zł

SiFinish

Nanolex SiFinish jest preparatem stworzonym na bazie wody, w swoim składzie zawiera związki krzemionki. Przeznaczony jest zarówno na powierzchnie zabezpieczone powłokami jak i bez nich.Produkt po aplikacji oferuje bardzo wysoki połysk, w połączeniu z efektem hydrofobowym oraz bardzo śliską powierzchnią. Ma za zadanie zapobiegać powstawaniu zacieków, działając jako warstwa ochronna, trwała przez długi czas, tylko po jednej aplikacji. Nanolex SiFinish zapewnia doskonałą ochronę przez długi czas, a używany na uprzednio zaaplikowaną powłokę Nanolex Si3D/ Si3D HD poprawi ich właściwości.Zalecamy aplikację SiFinish na świeżo nałożone powłoki, najwcześniej po 12h od aplikacji (zalecamy kilkanaście minut przed wyjazdem auta na zewnątrz).
Trwałość: do 1 000- 3 000km (przy prawidłowej aplikacji i pielęgnacji)
Czas całkowitego wiązania- 20 minut (podczas ładnej, suchej pogodzie auto może wyjechać na zewnątrz po 5 minutach).

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 200ml- 95zł / 750zł- 275zł / 5l- 1439zł

 

Spray Sealant

Nanolex Spray Sealant to nanotechnologiczna powłoka kwarcowa nowej generacji, która zabezpiecza i poprawia wygląd lakieru samochodowego. Została wyprodukowana w technologii "Sol-Gel", która to pozwala nanocząsteczką SiO₂ łączyć się z pozostałymi reaktywnymi składnikami powłoki. 
Powłoka Nanolex Spray Sealant odpycha wodę, tłuszcze i brud. Posiada także właściwości antystatyczne i zabezpiecza przed kwaśnymi deszczami oraz biologicznymi zanieczyszczeniami z opadów. Powłoka jest bardzo odporna na działanie szamponów i innych środków myjących.
Końcowym rezultatem zastosowania powłoki jest mocno zwiększony połysk lakieru oraz właściwości hydrofobowe. Kolejną zaletą jest dużo łatwiejsze i szybsze mycie. Dzięki Nanolex Spray Sealant możemy cieszyć się pięknym autem przy minimalnym nakładzie pracy.
Przed aplikacją konieczne jest zadbanie o dobre oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni lakieru i felg.
Wydajność produktu: 35ml zużywamy na auto klasy E (w zależności od rodzaju oraz stanu lakieru zużycie może różnić się o +/- 20%)
Trwałość: do 7 500km/ 6 miesiący (przy prawidłowej aplikacji i pielęgnacji)
Czas całkowitego wiązania: 4 godziny 

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 100 ml- 139zł / 200ml- 255zł / 750ml- 719zł

Przycisk

Washcoat

Nanolex WashCoat jest to najbardziej efektywna powłoka z dodatkiem kwarcu, która może być aplikowana za pomocą pianownicy lub ręcznego spryskiwacza!
Nadaje elementom lakierowanym , szybom i tworzywom sztucznym połysk i hydrofobowość, przez co auto mniej się brudzi a osuszanie staje się dziecinnie proste!
Nanolex WashCoat można używać na wyjałowiony lakier, także na zabezpieczony woskami, quick detailerami bądź powłokami kwarcowymi i ceramicznymi jako ich wspomaganie!!
Sugerowane rozcieńczenie preparatu na 250ml wody (ilość na dużego SUVa lub dwa małe auta):
Auto zabezpieczone: 20-40ml
Auta bez zabezpieczenia: 40-60ml
Trwałość: zależy od rozcieńczenia i wynosi do 500-2000km (do 1 miesiąca)

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 50ml- 25zł / 200ml- 89zł / 750ml- 185zł / 5l- 919zł

Przycisk