PRODUKTY

EX

Nanolex EX  to wolnoparujący preparat odtłuszczający w formie płynnej aplikowany przy pomocy  atomizera, który usuwa oleje, wypełniacze pochodzące z past polerskich, tłuste ślady i inne cząsteczki przed aplikacją zabezpieczeń. Jest bardzo neutralny dla każdej powierzchni. Musi być używany przed aplikacją powłok Nanolex na lakier, szyby, plastiki i inne podłoże. Zalecamy używać ten produkt także przed aplikacją prostych zabezpieczeń takich jak np. HybridWax, SiFinish, NanoOne itd.

Nanolex EX gwarantuje perfekcyjne przygotowanie powierzchni do aplikacji powłok.

 

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 750ml- 89zł / 5l- 345zł

 

Interior Dressing

We wnętrzu auta znajduje się bardzo szeroki zakres zastosowanych materiałów, w tym
elementy wykonane z plastiku, vinylu oraz tapicerki skórzanej. Wszystkie powierzchnie muszą być czyste
i zabezpieczone, aby wyglądały przez cały okres użytkowania jak najlepiej. Nanolex Interior Dressing został
specjalnie opracowany aby sprostać temu zadaniu. Powierzchnie zabezpieczone tym produktem zostaną
odmłodzone, ale bez błyszczącego i „tłustego” efektu.

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cana: 200ml- 40zł / 750ml- 90zł / 5l- 499zł / 10l- 550zł / 10l- 800zł / 20l 1 290zł

Nanolex Si3D Headlight

Ponieważ reflektory i ich soczewki są wykonane z poliwęglanu, wymagają wysokiego stopnia ochrony, zwłaszcza przed niekorzystnym wpływem środowiska i promieniowania słonecznego. Wyjątkowe składniki na których bazują powłoki, tworzą trwałe wiązania molekularne z akrylowymi i poliwęglanowymi powierzchniami. Żywice ceramiczne i modyfikowane akrylowe, odporne na działanie promieniowania UV, tworzą strukturę 3D charakterystyczną dla powłok chroniących Nanolex, zapewniającą łatwość mycia, odporność na mikro- zadrapania oraz dodającą niezwykłego blasku pielęgnowanej powierzchni. Chroni tworzywo przed matowieniem oraz utratą koloru. Na nielakierowanych tworzywach sztucznych nadaje idealną głębię koloru oraz satynowe wykończenie. Ten rodzaj powłoki może być stosowany wyłącznie na tworzywach sztucznych.
Trwałość: do 30 000km/ 2lat (przy prawidłowej aplikacji i pielęgnacji)
Całkowity czas wiązania produktu: 72h (w dobrych warunkach atmosferycznych auto może wyjechać po 12h)

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Pojemność: 30 ml
Cena: 299 zł

Przycisk

Professional Dressing Concentrate

Professional Dressing Concentrate można stosować na: oponach, tworzywach sztucznych na zewnątrz auta oraz w komorze silnika, a także przy zastosowaniu niskiego stężenia we wnętrzu. Jest to produkt na bazie wody osiągający perfekcyjny poziom wyglądu zabezpieczonej powierzchni w zależności od stopnia rozcieńczenia. Dzięki swojej cenie i wysokiemu stopniowi rozcieńczenia jego stosowanie jest wysoce ekonomicznie porównując z innymi produktami z tej samej grupy. Rozcieńczenie dla tworzych sztucznych z zewnątrz pojazdu: 1:1 (1l na 1l wody) – 1:5 (200ml na 1l wody) Rozcieńczenie dla tworzych sztucznych w wewnątrz pojazdu: 1:10 (100 ml na 1l wody).

 

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 750ml- 159zł / 5l- 900zł / 10l- 1 550zł / 20l- 2 600zł

Tire & Rubber Restorer

Nanolex Tire & Rubber Restorer jest to najwyższej jakości dresing do zabezpieczania opon oraz gum. Dzięki swojemu składowi opartemu na nanotechnologii  i zoptymalizowanym składnikom przywraca oponie fabryczny, elegancki wygląd, chroni przed promieniowaniem UV oraz zabrudzeniami. Utrzymuje się na oponie i chroni ją przez bardzo długi czas. Dla najlepszych efektów, zalecamy dokładne oczyszczenie opony przed aplikacją oraz jej odtłuszczenie. Powierzchnia powinna być sucha podczas aplikacji, preparat należy dokładnie wetrzeć w nią. Wydajność produktu: 20-40ml produktu na 4 opony w rozmiarze 205/55/16 (zależy od stanu, chłonności powierzchni oraz satysfakcjonującego stopnia naczernienia )
Trwałość: do 1000km/ do 1 miesiąc
Czas wiązania- 15 minut (jeżeli pogoda jest bezdeszczowa i ciepła, to auto może wyjechać na zewnątrz po 5 minutach).

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 100ml- 25zł / 750ml- 95zł / 5l- 425zł

Trim Rejuvenator

Nanolex Trim Rejuvenator to wysokoreaktywna substancja odmładzająca, która tworzy molekularne wiązanie z elementami z tworzyw sztucznych na zewnątrz pojazdu. Pojedyncza warstwa Nanolex Trim Rejuvenator zapobiega blaknięciu, odświeża listwy, inne plastikowe elementy i chroni przed wpływem promieni UV. Pokryte powierzchnie zyskają naturalny, świeży wygląd, jednocześnie nie będą sztucznie 'natłuszczone', zaś po kilku miesiącach odświeżenie warstwy powłoki będzie bajecznie proste.
Wydajność produktu: 10-25ml produktu na tworzywa sztuczne w SUVie średniej wielkości (zależy od stanu i chłonności powierzchni)
Trwałość: do 7500km/ do 6 miesięcy (przy prawidłowej aplikacji i pielęgnacji)
Czas całkowitego wiązania- 4h (jeżeli pogoda jest bezdeszczowa i ciepła, to auto może wyjechać na zewnątrz po 30 minutach)

* Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Cena: 100ml- 89zł /  200ml- 125zł